Equip 156140 SC Fiber Optic Adapter/Coupler w. metal sleeve,
€ 1,39
LevelOne PFC-0118 Hybrid Fiber Cable, 12/18 AWG, 1m, MOQ 500
€ 5,69
Equip 255419 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 0,5m turqu
€ 6,25
Equip 255319 Fiber Optic Adapter Cable,, LC/SC, Multi-Mode,
€ 6,25
Equip 255219 Optical Fiber Patch Cord,, LC/ST, Multi-Mode, O
€ 6,25
Equip 255329 Fiber Optic Patch Cord, SC/SC, Multi-Mode, OM3,
€ 6,25
Equip 255529 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 0.5m
€ 6,58
Equip 255211 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 1,0m turqu
€ 6,85
Equip 255539 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 0.5m
€ 6,85
Equip 255519 Fiber Optic Patch Cord HF LC/LC 50/125u, 0.5m
€ 6,85
Equip 255549 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 0.5m
€ 6,85
Equip 255411 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 1,0m turqu
€ 6,96
Equip 255311 Fibre Optic Patchc. LC/SC 50/125μ 1,0m turqu
€ 6,96
Equip 252331 Optical Fiber Adapter Cable, ST/SC, Multi-Mode,
€ 6,96
Equip 255321 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 1,0m turqu
€ 6,96
Equip 253331 Optical Fiber Patch Cord, SC/SC, Single-Mode, O
€ 6,96
Equip 255521 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 1m
€ 7,26
Equip 252332 Optical Fiber AdapterCable, ST/SC, Multi-mode,
€ 7,32
Equip 252232 Optical Fiber Patch Cord, ST/ST, 9/125µ, OS2,
€ 7,32
Equip 253332 Optical Fiber Patch Cord, SC/SC, Single-Mode, O
€ 7,32
Equip 255412 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 2,0m turqu
€ 7,50
Equip 255312 Fibre Optic Patchc. LC/SC 50/125μ 2,0m turqu
€ 7,50
Equip 255212 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 2,0m turqu
€ 7,50
Equip 255322 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 2,0m turqu
€ 7,50
Equip 254331 Optical Fiber Patch Cord, LC/SC, Single-Mode, O
€ 7,50
Equip 254431 Optical Fiber Patch Cord, LC, Single-Mode, OS2,
€ 7,67
Equip 254432 Optical Fiber Patch Cord, LC/LC, Single-Mode, O
€ 7,67
Equip 255531 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 1m
€ 7,67
Equip 255511 Fiber Optic Patch Cord HF LC/LC 50/125u, 1m
€ 7,67
Equip 255541 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 1m
€ 7,67
Equip 252333 Optical Fiber Adapter Cable, ST/SC, Multi-Mode,
€ 7,76
Equip 252233 FO Optical FIber Patch Cord, ST/ST, 9/125µ, OS
€ 7,76
Equip 253333 Optical Fiber Patch Cord, SC/SC, Single-Mode, O
€ 7,76
Equip 254332 Optical Fiber Patch Cord, LC/SC, Single-Mode, O
€ 7,86
Equip 255415 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 5,0m turqu
€ 8,20
Equip 255315 Fibre Optic Patchc. LC/SC 50/125μ 5,0m turqu
€ 8,20
Equip 255215 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 5,0m turqu
€ 8,20
Equip 255325 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 5,0m turqu
€ 8,20
Equip 254433 Optical Fiber Patch Cord, LC/LC, Single-Mode, O
€ 8,22
Equip 156101 ST Fiber Optic Multimode Simplex Adapte 12pcs (
€ 8,35
Equip 255413 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 3,0m turqu
€ 8,39
Equip 255213 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 3,0m turqu
€ 8,39
Equip 255323 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 3,0m turqu
€ 8,39
Equip 254333 Optical Fiber Patch Cord, LC/SC, Single-Mode, O
€ 8,47
Equip 252336 Fiber Optic Adapter Cable, ST/SC, Single-Mode,
€ 8,49
Equip 252236 Optical Fiber Patch Cord, ST/ST, 9/125µ, LSOH,
€ 8,49
Equip 253336 Optical Fiber Patch Cord, SC/SC, Single-Mode, 9
€ 8,49
Equip 255523 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 3m
€ 8,50
Equip 252335 Optical Fiber Adapter Cable, ST/SC, Multi-Mode,
€ 8,52
Equip 253335 Optical Fiber Patch Cord, SC/SC, Single-Mode, O
€ 8,52
Equip 252235 ST/ST Optical Fiber Patch Cord, M/M, OS2, Singl
€ 8,52
Equip 255522 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 2m
€ 8,63
Equip 254435 Optical Fiber Patch Cord, LC/LC, Single-Mode, O
€ 8,74
Equip 255533 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 3m
€ 8,86
Equip 255513 Fiber Optic Patch Cord HF LC/LC 50/125u, 3m
€ 8,86
Equip 255543 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 3m
€ 8,86
Equip 254336 Optical Fiber Patch Cord,, LC/SC, Single-Mode,
€ 8,96
Equip 255532 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 2m
€ 9,04
Equip 255512 Fiber Optic Patch Cord, HF, LC/LC, 50/125u,, 2m
€ 9,04
Equip 255542 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 2m
€ 9,04
Equip 254335 Optical Fiber Patch Cord, LC/SC, Single-Mode, O
€ 9,06
Equip 252237 Optical Fiber Patch Cord, ST/ST, OS2, LSZH, 15m
€ 9,87
Equip 255525 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 5m
€ 10,49
Equip 255545 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 5m
€ 10,49
Equip 254237 Duplex Jumper, LC/ST, OS2, 9/125µ, LSOH, M/M,
€ 10,51
Equip 253328 FO Duplex Jumper, SC/SC, 62.5/125µ, OM1, 20m,
€ 10,62
Equip 255416 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 10m turquo
€ 11,09
Equip 255316 Fibre Optic Patchc. LC/SC 50/125μ 10,0m turq
€ 11,09
Equip 255216 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 10,0m turq
€ 11,09
Equip 255326 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 10,0m turq
€ 11,09
Equip 255535 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 5m
€ 11,66
Equip 255515 Fiber Optic Patch Cord HF LC/LC 50/125u, 5m
€ 11,66
Equip 254238 Duplex Jumper, LC/ST, OS2, LSOH, 9/125µ, M/M,
€ 12,08
Equip 254327 FO Duplex Jumper, LC/SC 62.5/ 125µ, OM1, 15m,
€ 12,91
Equip 254328 FO Duplex Jumper, LC/SC, 62.5/125u
€ 12,91
Equip 255217 Optical Fiber Patch Cord, LC/ST, OM3, Male/Male
€ 13,21
Equip 255417 FO Duplex Jumper, LC/LC, 50/125µ, OM3, LSOH, 1
€ 13,21
Equip 151491 FO Duplex Jumper, LC, LC09, LSOH, 125µ, 50.0m,
€ 13,66
LevelOne PFC-0112 Hybrid Fiber Cable, 12 AWG MOQ 500m 1m
€ 13,75
Equip 256515 Fiber Optic Patch Cord, HF, LC/LC, 50/125u, 7.5
€ 14,00
Equip 255218 Optical Fiber Patch Cord, LC/ST, Multi-Mode, OM
€ 17,45
Equip 255328 Fiber Optic Patch Cord, SC/SC, OM3, 50/125µ ,
€ 17,45
Equip 255621 Pigtails Optical Fiber Cable, LC/PC, OM2, LSZH,
€ 19,17
Edimax EN-9320TX-E V2 10GbE SFP+ DAC Direct Attach Cable
€ 19,88
Equip 255631 Pigtails Optical Fiber Cable, LC/PC, OM3, LSZH,
€ 20,16
Equip 255622 Pigtails Optical Fiber cable, LC/PC, LSZH, OM2,
€ 20,68
Equip 255641 Pigtails Optical Fiber Cable, LC/PC, OM4, LSZH,
€ 21,50
Equip 255601 Pigtails Optical Fiber Cable, LC/PC, SM, LSZH,
€ 21,51
Equip 255602 Pigtails Optical Fiber Cable, LC/PC, SM, LSZH,
€ 22,19
Equip 255632 Pigtails Optical Fiber Cable, LC/PC, OM3, LSZH,
€ 22,67
Equip 255333 SC/SC Fiber Optic Patch Cable, SC/SC, 50/125µ,
€ 22,78
Equip 255603 Pigtails Optical Fiber Cable, LC / PC, SM, LSZH
€ 23,52
Equip 255623 Pigtails Optical Fiber Cable, LC/PC, OM2, LSZH,
€ 23,64
Equip 255230 FO Duplex Jumper, LC/LC, 50/125µ, OM3, LSOH, 3
€ 24,28
Equip 255642 Pigtails Optical Fiber Cable, LC / PC, OM4, OM4
€ 25,30
Edimax EA1-005D dac sfp+ direct attached cables
€ 25,99
Equip 255633 Pigtails Optical Fiber Cable, LC / PC, OM3, LSZ
€ 27,62
Equip 255643 Pigtails Optical Fiber Cable, LC / PC, OM4, LSZ
€ 32,94
Equip 256519 Fiber Optic Patch Cord, HF, LC/ST, 50/125u, 25m
€ 33,84
Equip 255520 Fiber Optic Patch Cord, HF, LC/ST, 50/125u, 30m
€ 36,18
Equip 255540 Fiber Optic Patch Cord, HF, LC/ST, 50/125u, 35m
€ 43,18
LevelOne SFP-7331 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1550/1310)Simplex L
€ 50,01
LevelOne SFP-7421 155 Mbs BIDI, (SM 40km 1310/1550)Simplex L
€ 50,01
LevelOne SFP-7431 155M Single-mode BIDI SFP Transceiver, 40k
€ 87,54
Equip 25558307 MPO/LC Trunk Fiber Patch Cord, OM4, M/M, 3M
€ 91,07
Equip 25555317MTP/MTP Multi Mode Trunk Fiber Patch Cord, OM4
€ 94,41
Equip 25555617MTP/MTP Multi Mode Trunk Fiber Patch Cord, OM4
€ 151,77